Loading...
Studio Grafiki 2018-02-16T11:44:44+00:00
projektowanie graficzne

Nadajemy kształty pomysłom

Nasze studio grafiki posiada doświadczenie i umiejętności w szerokim zakresie różnych dziedzin projektowania graficznego.
Od czcionek które używamy po kolory które wybieramy, nasze podejście do grafiki zawsze opiera się na dążeniu do zamierzonego celu. Uzyskany efekt końcowy zawsze wpływa na postrzeganie nowej lub wsparcie istniejącej marki. Dysponujemy szeroką wiedzą na temat technik druku oraz doświadczeniem w produkcji „end-to-end” co pozwala nam pracować w szerokim zakresie stylów projektowania.
Silna dbałość o szczegóły, dobra znajomość nowych i wschodzących trendów graficznych oraz solidne rozumienie celów sztuki projektowania graficznego charakteryzuje wszystkie wykonane przez nas projekty.

Specjalna oferta dla agencji i firm!

Loading...

W wyniku naszych poszukiwań i doświadczenia na rynku reklamowym, stworzyliśmy wymierny system jakim jest Abonament Graficzny B4B. To korzystne rozwiązanie dla obu stron i skonstruowane tak, by zoptymalizować budżet przeznaczony na wykonywane zlecenia poprzez outsourcing.

Korzyści z nawiązania współpracy

Wymierne korzyści

Profesjonalne

projekty graficzne.

Projektujemy to czego oczekuje klient, stąd nasze hasło –  „Nadajemy kształty pomysłom”. Doświadczenie w branży, zrozumienie klienta, odbiorcy a także znajomość technik druku pozwala nam na projektowanie „end-to-end”. Gotowe projekty dostarczamy w rozszerzeniach rastrowych lub wektorowych w zależności od projektu i wymagań bądź potrzeb.

Brak kosztów związanych

z zatrudnieniem pracownika.

Zatrudnienie grafika na etat wiąże się z dodatkowymi kosztami poza wynagrodzeniem pracownika. Średnio jest to obciążenie dla firmy w wysokości 3500 zł miesięcznie. Decydując się na współpracę z nami, płacą Państwo tylko kwotę Abonamentu Graficznego, który jest Państwa kosztem działalności.

Atrakcyjne

rabaty.

Poza abonamentem, system współpracy przewiduje atrakcyjne rabaty w usługach drukarskich, internetowych i graficznych. Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w jednym miejscu, a podejmując współpracę skorzystasz kilkukrotnie, finansowo i technicznie. Nasza współpraca jest indywidualna, wspólnie określimy nasze cele i zakres działań.

Oszczędności związane z subskrypcją

Wymierne korzyści

Okres współpracyKwota
miesięcznieod 1.000,00 zł do 1.600,00 zł
w skali 3 miesięcyod 3.500,00 zł do 5.000,00 zł
w skali rokuod 15.000,00 zł do 20.500,00 zł

Podane kwoty to tylko różnica między abonamentem a podstawowymi kosztami zatrudnienia. Bez wliczonych: podatków, wyposażenia stanowiska pracy, dni wolnych i innych kosztów związanych z zatrudnieniem.
Uzyskają Państwo wymierne korzyści przedstawione w tabeli a także odciążą budżet własnej firmy.

Pakiety w ramach abonamentu

ZYSKAJ CZAS I ZAOSZCZĘDŹ PIENIĄDZE

Pakiety

ilość projektów
w abonamencie
na miesiąc

ilość propozycji
grafiki do
każdego zlecenia

ilość poprawek
do wybranej
propozycji

ilość grafików
pracujących
nad projektami

Pakiet B4B
Srebrny

15

2

4

1

Pakiet B4B
Złoty

20

2

6

1

Pakiet B4B
Diamentowy

30

3

8

2

Załączniki

Cennik usług graficznych

Cennik usług graficznych

Cennik usług graficznych

Usługi graficzne świadczone w ramach umowy oraz terminy ich realizacji

Cennik usług graficznych

Cennik oraz terminy realizacji dodatkowych usług graficznych świadczonych poza umową

Nasze narzędzia pracy