Loading...
Strony Internetowe 2018-02-05T15:41:28+00:00

WordPress

Nasze strony internetowe tworzymy w oparciu o sprawdzony i stale rozwijający się system zarządzania treścią WordPress – przyjazny dla użytkownika jak i dający wiele możliwości.

Szablony Themeforest

Dzięki naszej współpracy z themeforest.net mogą Państwo dopasować szatę graficzną strony www do swoich potrzeb.

100% Responsywności

Zapewniamy iż każdy wykonany przez nas projekt internetowy będzie dostosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych każdego typu.

Szkolenia

W cenie każdej stworzonej przez nas strony internetowej oferujemy Państwu także szkolenie z jej obsługi.

Projekty Autorskie

Oferujemy Państwu stworzenie unikalnej szaty graficznej witryny internetowej, projektując indywidualnie każdy jej element.

HTML5 i CSS3

Jako firma która nadąża za rozwojem internetu gwarantujemy zaprojektowanie Państwa strony internetowej w nowych standardach tworzenia i prezentowania treści.

WordPress

WordPress jest oprogramowaniem internetowym służącym do projektowania zwykłych stron www, stron firmowych, czy nawet całych serwisów internetowych. Główną jego zaletą jest prostota i intuicyjność, nawet nowi użytkownicy którzy dopiero raczkują w tym temacie, szybko opanują podstawy jego obsługi. Silnik WordPressa jest rozwijany przez setki programistów z całego świata, a oprócz tego, kolejne tysiące freelancerów, webdeveloperów itd, codziennie tworzy nowe szablony oraz wtyczki, których są już tysiące. Ponad 100 milionów użytkowników wybrało WordPressa do zaprezentowania „siebie” w internecie.

ZOBACZ DEMO WORDPRESS

Informacje

Do każdego Pakietu WWW dodajemy GRATIS na 12 miesięcy serwer oraz domenę. Po upływie roku mogą Państwo przedłużyć ważność swoich usług.

Dane techniczne serwera:
Procesor: Intel Xeon E5v3
Pamięć: 4GB
Dysk: SSD (szybsze www)

Dane techniczne konta:
Pojemność: 2GB
Transfer: nielimitowany
Ważność: 12 miesięcy

W cenie Pakietów WWW umożliwiamy stworzenie nielimitowanej ilości skrzynek pocztowych w domenie Państwa strony internetowej (np. biuro@twojadomena.pl, sklep@twojadomena.pl itp).

Pojemność łączna wszystkich skrzynek jest limitowana do pojemności serwera tj. 2GB minus ilość miejsca przeznaczona na pliki strony www.

Termin realizacji wykonania strony internetowej zależny jest od stopnia zaawansowania projektu oraz ilości zleceń nad którymi w danym momencie pracujemy. Nie mniej jednak przykładowe terminy realizacji wyglądają następująco:

Pakiet Comfort – do 7 dni
Pakiet Extra – do 14 dni

Opcje dodatkowe

 • Wersje językowe
  Nasza firma daje Państwu możliwość stworzenia multijęzykowej strony www. Opcje językowe dostępne są zarówno dla frontu strony jak i dla panelu administratora. Nie tłumaczymy tekstów klienta.
 • Obsługa WWW
  Jeżeli nie mają Państwo czasu na obsługę swojej strony www, nasza firma za niewielką miesięczną opłatą zajmie się jej prowadzeniem.
 • Fotografie Stock
  Jeżeli brakuje Państwu materiałów, którymi można wypełnić wizualną stronę witryny internetowej oferujemy pośrednictwo w zakupie zdjęć stockowych, bądź wykonanie profesjonalnych zdjęć w siedzibie klienta.
 • Niestandardowe Moduły
  Nasz doświadczony zespół programistów stworzy prawie każdy niestandardowy element strony internetowej.