Websites

Get online

Professional WWW

Our experience and extensive knowledge of designing and programming allows you to build a professional websites which fully meet your expectations.

Online Shops

Sell on the Internet

Effective E-comerrce

Dzięki możliwościom, jakie daje nam Internet, możecie Państwo za pomocą oferowanych przez nas systemów sprzedaży internetowej, rozpocząć skuteczną sprzedaż swoich towarów i usług.

Graphics Studio

Present yourself

Best Projects

The high artistic skills in designing computer graphics, unconventional thinking allow us to realize graphic design with the highest degree of difficulty.

Advertising

Without this you will not get far

Effective Advertising

Projektujemy oraz realizujemy oklejanie samochodów czyli reklamy na samochodach, plandekach i przyczepkach. Projekty realizujemy zarówno na folii one way vision, folii wylewnej jak i z folii ciętej.

A little more about us

mgraphics jest młodą lecz dynamicznie rozwijającą się agencją interaktywno-reklamową. Doświadczenie zdobyte przez nas w agencjach reklamowych oraz branży IT pozwoliło nam na skumulowanie naszej wiedzy w jeden projekt. Specjalizacją naszej firmy jest wdrażanie nowoczesnych projektów internetowych, zarówno tych, które tworzą wizerunek firmy w sieci jak i e-biznesowych. Celem mgraphics jest nie tylko dostarczenie klientowi gotowego produktu, lecz także pełna pomoc w zakresie późniejszego rozwoju jego firmy w sieci. Ponad to zajmujemy się szeroko pojętą reklamą, co tworzy z naszej firmy kompleksowego partnera dla przedsiębiorstw, które są na początku swojej drogi do sukcesu.

Our skills

HTML, CSS, PHP, Java 95 %
Responsive WWW 98 %
Graphic Design 100 %
Printing 100 %
Vehicle Wrapping 85 %

Our passion is to provide you highest quality services

In our interest to the continuous development of your business, so we are trying to not only fulfill your requirements, but also to make our product quality surpassed other available on the market

“Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą mgraphics. Polecamy wszystkim którzy cenią profesjonalizm, zaangażowanie oraz pasję do wykonywanej pracy. Dzięki naszej współpracy możemy pochwalić się profesjonalnie wykonaną stroną internetową oraz skutecznymi materiałami reklamowymi.”
Sebastian Szafraniec, S.D.DOM.
Firmę mgraphics cechuje szybkość, fachowość w działaniu, kompleksowość oferowanych rozwiązań, efektywność oraz wrażliwość twórcza. Zamówienia wykonywane dla Fitness Club MUV realizowane były w sposób kreatywny z zachowaniem ustalonych terminów. Zawsze życzliwi, budują pozytywną i partnerską atmosferę współpracy.
Patrycja Wagner, MUV Fitness Club
“Firma godna polecenia, świetny kontakt i doskonałe wyczucie gustu klienta. Moje logo przyciąga uwagę klientów i idealnie oddaje charakter mojej działalności.”
Kacper Moroz, Blue Impress
“Współpracujemy z zespołem mgraphics od początku naszej działalności na polskim rynku i bardzo wysoko cenimy sobie profesjonalizm oraz zaangażowanie całego teamu w projekt Krakowskiego Centrum Kundalini Yogi. Działamy w bardzo dynamicznym i konkurencyjnym otoczeniu, a mgraphics w wysokim stopniu przyczynia się do sukcesu naszej firmy.”
Dorota Janus, Krakowskie Centrum Kundalini Yogi
0
WWW Projects
0
Lines of Code
0
Graphic Projects
0
Cups of Coffee

Our clients

Aldo Gucci 1938 r.

„Quality is remembered long after price is forgotten„

Our latest projects

mgraphics – we give shapes ideas